Šetřete na energiích a utěsněte svá okna před zimou. Při nákupu těsnění nad 2000 Kč získáte navíc dárek v hodnotě 239 Kč zdarma.

Venkovní rolety

Hledáte systém stínění, který kromě regulace množství pronikajícího světla přinese zvýšenou ochranu proti přehřívání domu a zabrání pohledům cizích osob? Pořiďte si oblíbené venkovní rolety KASKO, které nabízíme ve 4 různých typových provedeních. Venkovní rolety jsou vyrobeny z odolného hliníku plněného polyuretanovou pěnou. Díky precizní konstrukci je stínění nejen bytelné, ale vyniká i nadprůměrnými tepelněizolačními vlastnostmi. To oceníte především v letních měsících, kdy je přehřívání častým neduhem nejen starších, ale také nově postavených domů a bytů.

Venkovní rolety současně snižují riziko vyloupení a díky schopnosti tlumení hluku se hodí i na domy a byty s okny nasměrovanými do rušné ulice nebo k silnici. Venkovní rolety můžete ovládat různými způsoby podle požadavků a nároků na komfort. Rolety lze ovládat jak manuálně pomocí kliky či popruhu, tak elektronicky. O rychlé stahování a vytahování rolet se stará tichý motor, který lze doplnit o automatický kontrolní systém a různé typy čidel a ovládacích prvků.

Nezávazně objednat

 

Rolety do překladu HELUZ

Rolety do překladu HELUZ jsou určeny pro montáž do novostaveb. Čisté a jednoduché řešení se skrytými...

Předokenní roleta COMBI

Roletový box je sestaven z plastových bloků, je zateplený a má obdélníkový průřez. Dodává se ve třec...

Předokenní roleta COVERT

Je určena pro montáž do novostaveb, při rekonstrukcích a zateplování. Je vyrobena z vysoce kvalitníh...

Předokenní roleta RADIX

Předokenní roleta Radix je určená pro dodatečnou montáž do ostění. Je vyrobena z vysoce kvalitního a...

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem