Vážení zákazníci, 7. 4. a 10. 4. 2023 bude prodejna uzavřena. 25% SLEVA NA ŽALUZIE: s kódem "mujkonfigurator" si sestavíte žaluzie podle vašich představ. 20% SLEVA NA TĚSNĚNÍ s kódem "mojetesneni".

Venkovní rolety

Venkovní, předokenní roletyHledáte systém stínění, který kromě regulace množství pronikajícího světla přinese zvýšenou ochranu proti přehřívání domu a zabrání pohledům cizích osob? Pořiďte si oblíbené venkovní rolety KASKO, které nabízíme ve 4 různých typových provedeních. Předokenní rolety jsou vyrobeny z odolného hliníku plněného polyuretanovou pěnou. Díky precizní konstrukci je stínění nejen bytelné, ale vyniká i nadprůměrnými tepelněizolačními vlastnostmi. To oceníte především v letních měsících, kdy je přehřívání častým neduhem nejen starších, ale také nově postavených domů a bytů.

Venkovní rolety současně snižují riziko vyloupení a díky schopnosti tlumení hluku se hodí i na domy a byty s okny nasměrovanými do rušné ulice nebo k silnici. Venkovní rolety můžete ovládat různými způsoby podle požadavků a nároků na komfort. Rolety lze ovládat jak manuálně pomocí kliky či popruhu, tak elektronicky. O rychlé stahování a vytahování rolet se stará tichý motor, který lze doplnit o automatický kontrolní systém a různé typy čidel a ovládacích prvků.

Nezávazně objednat

 

Rolety do překladu HELUZ

Rolety do překladu HELUZ jsou určeny pro montáž do novostaveb a díky schránce umístěné v překladu ...

Předokenní roleta COMBI

Venkovní roleta Combi se používá pro montáž jako součást plastového okna, jak u novostaveb, tak i ...

Předokenní roleta COVERT

Předokenní venkovní roleta Covert se zaomítacím boxem je určena pro montáž do novostaveb, při reko...

Předokenní roleta RADIX

Předokenní roleta Radix je určena pro dodatečnou montáž do ostění. Skládá se z roletového pancíře, b...

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem