Vážení zákazníci, 7. 4. a 10. 4. 2023 bude prodejna uzavřena. 25% SLEVA NA ŽALUZIE: s kódem "mujkonfigurator" si sestavíte žaluzie podle vašich představ. 20% SLEVA NA TĚSNĚNÍ s kódem "mojetesneni".

Markýzy výsuvné

Výsuvné markýzy

Hledáte způsob, jak jednoduše a efektivně zastínit prostornou terasu, balkón, předzahrádku nebo třeba dvorek? Mezi řešení venkovního stínění, které se hojně využívá jak v bytové, tak komerční sféře, patří výsuvné markýzy. Vyberte si z různých konstrukčních typů výsuvných markýz, které jsou vhodné pro zastínění jakéhokoliv venkovního prostoru. Díky rámu vyrobenému z pevného extrudovaného hliníku zajistí bezpečné a funkční stínění, které může mít šířku i délku v řádu několika metrů. Na výběr máte z pestrého vzorníku barev a vzorů látek, které se stanou nedílnou součástí architektonického stylu vašeho domu.

Ovládání výsuvných KASKO markýz je jednoduché a intuitivní. V základním provedení se posouvání provádí mechanicky pomocí kliky. Máte-li v plánu pořídit rozměrnější markýzu, případně větší počet markýz, vysokou úroveň komfortu vám zajistí modely s elektrickým pohonem. Stiskem jednoho tlačítka můžete stáhnout i všechny markýzy najednou, čímž ušetříte spoustu času a úsilí. Žádaným doplňkem jsou čidla, která se postarají o automatické stahování podle počasí. Nemusíte se tak bát, že by se markýza poškodila kvůli dešti a silnému větru, který by nastal v době vaší nepřítomnosti.

 

Nezávazně objednat

 

Výsuvná markýza SIRCOMA

Výsuvná markýza SIRCOMA je skvělým prvkem pro zastínění větších ploch a komerčních prostor, je ted...

Výsuvná markýza ALANIS

Výsuvná markýza ALANIS je vhodná pro zastínění prostor v domácnosti, teras a balkonů. Široká škála t...

Výsuvná markýza COVER

Další oblíbené řešení pro zastínění balkonů a teras. Výsuvná kazetová markýza Cover má zcela krytý n...

Výsuvná markýza YORIKA

Polokazetová markýza YORIKA je spolehlivým řešením pro zastínění balkonů a teras. Široká škála typů ...

Výsuvná markýza VEGA

Kazetová markýza vhodná pro zastínění balkonů a teras s krytým návinem. Široká škála typů a barev. M...

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem