AKCE: Pro nákupy nad 800 Kč nyní Zásilkovna na výdejní místo ZDARMA.

Jaké máme způsoby dopravy

Novinka: výdejní box 24 

Zřídili jsme pro naši firmu VÝDEJNÍ BOX 24/7. Jak to funguje se dozvíte v našem článku. Na konci minulého roku jsme také přidali možnost PPL Parcel Shop a naopak s jinými cestami jsme se nadobro rozloučili. Podívejte se s námi na způsoby dopravy, které nabízíme, a jejich výhody.

Pokud si pro zboží rádi zajdete, máte na to čas, chcete ušetřit nebo zboží potřebujete mít okamžitě, máme dva způsoby, jak si zboží můžete vyzvednout:
  • Osobní odběr u nás na prodejně za 0 CZK
  • Osobní odběr - Výdejní BOX Správa Oken Non-Stop 24 hodin za 0 CZK

Oba způsoby jsou zdarma. Výhodou osobního odběru ve VÝDEJNÍM BOXU je, že službu můžete využít 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Nemusíte tedy řešit naši provozní dobu a pro zboží si zajít klidně o půlnoci. Schránka je vhodná pro drobnější zboží, jako jsou náhradní díly na žaluzie, kryty, panty nebo úchytky. Jediné omezení je velikost zboží a nutnost platby za objednávku předem. 

 

Pokud chcete zaplatit nižší dopravné a nechcete čekat doma na dopravce, který vám zboží přiveze, využijte jednu ze služeb:
  • Zásilkovna 79 CZK
  • PPL ParcelShop 79 CZK
  • Výhodou je, že si můžete vybrat výdejní místo či poštu v okolí vašeho bydliště nebo místa, kde pracujete a sami rozhodnout, který den a hodina se vám nejvíc hodí. Zásilkovna je možná pouze pro balíky do 5 kg. PPL a Česká pošta zvládá i větší zásilky nad 5 kg nebo zboží, které se nevejde do obálky velikosti A4. Tento způsob dopravy je také o něco levnější než klasická doprava.

 

Klasickou dopravu až domů nabízíme přes dopravce:
  • Zásilkovna domů 99 CZK
  • PPL 119 CZK

Tento způsob dopravy je nejpohodlnější, zboží vám bude doručeno do práce nebo domů a nemusíte se o nic starat, jen zajistit, že na místě bude někdo, kdo zboží přebere. Zásilkovna opět nabízí dopravu pouze menších zásilek do 5 kg

 

Překvapila vás cena za dopravu u atypického zboží jako je například kování nad jeden metr? 

Zboží, které je sice úzké ale dlouhé (kování může být i 2 metry dlouhé), dopravce bere jako atypický balík a účtuje si velkou přirážku. U tohoto zboží se s vámi o dopravné dělíme, aby se vám vůbec vyplatilo zboží objednat, i tak za dopravu zaplatíte 499 CZK. Děláme na tom! Momentálně hledáme spolehlivého dopravce, který by se specializoval na atypické zboží a zároveň byl levnější. 

Teď už stačí jen zboží objednat a rozhodnout se, který způsob je pro vás nejvýhodnější.